Papildai sportuojantiems

Skambinti

+370 641 73 334

Kaunas

Asortimentas

Mūsų papildų asortimentas

Papildai gali padėti užtikrinti, kad organizmas gautų pakankamai būtinų maistinių medžiagų, kurių trūksta reguliariai sportuojant. Jie gali padėti pagerinti atkūrimą, energijos lygį, raumenų augimą ir bendrą sportinę veiklą, suteikdami reikalingus vitaminus, mineralus ir baltymus. Tačiau svarbu naudoti juos atsargiai ir pasitarti su specialistu.

Baltymai

Palaiko raumenų atkūrimą ir augimą po treniruočių.

Kreatinas

Padeda padidinti raumenų jėgą ir ištvermę.

AMINO RŪGŠTYS (PVZ., BCAA)

Palaiko raumenų atkūrimą ir sumažina jų nuovargį.

VITAMINAI IR MINERALAI

Užtikrina organizmui reikalingų maistinių medžiagų tiekimą ir palaiko optimalią sveikatą.

RIEBALŲ DEGINTOJAI

Skatina riebalų deginimą ir energijos gamybą.

KOFEINAS IR ENERGETINIAI GĖRIMAI

Suteikia energijos ir pagerina fizinį pasirodymą.

KITI

Įvairūs papildai, tokių kaip kalcis, magnis, želatina, kurie gali būti naudingi konkretiems tikslams ar individualiems poreikiams.

APRANGA IR ATRIBUTIKA

Įvairi apranga ir reikmenys sportui.

Naujienų prenumerata

Pirmam apsipirkimui 15%

Informacija

Papildų naudojimas

Nors papildai sportui nėra konkretus vaistas,  juos privaloma vartoti atsakingai, norint išvengti vitaminų pertekliaus.

  • Konsultacija su specialistu

    Prieš pradėdami vartoti bet kokius sporto papildus, svarbu pasitarti su sveikatos specialistu arba mitybos specialistu. Jie gali padėti nustatyti jūsų individualius poreikius ir patarti dėl tinkamiausių papildų.

  • Saugus vartojimas

    Būtina laikytis nurodymų ir dozių, nustatytų ant produkto etiketės. Perdozavimas gali sukelti neigiamų sveikatos pasekmių, todėl svarbu laikytis nurodymų ir nevartoti didesnių dozių, nei rekomenduojama.

  • Sveika mityba ir fizinis aktyvumas

    Sporto papildai neturėtų būti vienintelis būdas gerinti savo fizinę formą ar sveikatą. Svarbu palaikyti subalansuotą mitybą ir reguliariai atlikti fizinį aktyvumą. Papildai gali būti tik papildomasis elementas sveikos gyvensenos kontekste.

Our Customers Feedback

Two assure edward whence the was. Who worthy yet ten boy denote wonder.
Weeks views her sight old tears sorry.

Dažniausiai užduodaimi klausimai

Sporto papildai nėra būtini, jei turite subalansuotą mitybą ir atliekate pakankamai fizinio aktyvumo. Tačiau kai kurie žmonės gali naudotis papildais, siekdami papildyti tam tikrų maisto medžiagų trūkumus arba pagerinti atkūrimą po intensyvaus treniruotės.

Saugus kelių sporto papildų vienu metu vartojimas priklauso nuo konkretaus papildų derinio. Tačiau svarbu vengti perdozavimo ir laikytis nurodymų ant produkto etiketės. Geriausia pasitarti su sveikatos specialistu, nes kai kurie papildai gali sąveikauti arba sukelti neigiamas pasėkmes didesnėmis dozėmis.

Ne visi sporto papildai tinka visiems, ir jų poreikis gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių, sveikatos būklės, lyties ir amžiaus. Prieš pradėdami vartoti papildus, svarbu pasikonsultuoti su sveikatos specialistu, kuris galės nustatyti, ar konkrečius papildus galima saugiai vartoti.

Sporto papildai neturėtų pakeisti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo. Jie gali būti naudingi kaip papildomas elementas, tačiau tik su subalansuota mityba ir reguliariu fizinio aktyvumo pratimu galima pasiekti gerų sportinių rezultatų ir išlaikyti sveikatą.

Suplanuokite susitikimą šiandien

Certainly elsewhere my do allowance at. The address farther six hearted hundred towards husband. Are securing off occasion remember.

Administracija

Papildai sportuojantiems

 

Vienas plačiausių ir kokybiškiausių sporto papildų asortimentų.

Kontaktai

+370 641 73 334

info@papildaisportuojantiems.lt

MB Laimiu laiką ir kainą
Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo numeris 520002564.

2023, Visos teisės saugomos.

Home
Account
Cart
Search